wrze.11

Essence - Nail Art Magnetics

dodano: 11 września 2012 przez Levanda


Nie i już ...

 

Szał na lakiery magnetyczne dopadł i mnie :) Długo nie mogłam walczyć i udałam się do najbliższej drogerii po lakier magnetyczny Essence. I tutaj spotkało mnie pierwsze rozczarowanie: lakier i magnes trzeba było kupić osobno (inne firmy instalują magnes na nakrętce lakieru). Szybko zdecydowałam się na fioletowy lakier i magnes, który miał tworzyć wzór gwiazdki.

Z tymi zakupami udałam się do domu i tutaj nastąpiła katastrofa. Okazało się, że magnes nie działa. Probwałam na różne sposoby i nic. W końcu poprosiłam siostrę o pomoc, i też nic. Co gorsza sam lakier jest kiepski. Mam kolor Magic Wand (zapraszam na stronę producenta www.essence.eu/pl/produkty/paznokcie/stylizacja-paznokci/magnetyczny-lakier-do-paznokci-nail-art-magnetics-nail-polish.html

Lakier ma metaliczny błysk, który mi się nie podoba. Co więcej, nie można go równomiernie rozprowadzić. Widać, gdzie pędzelek wykonywał ruch.

Ale wróćmy do magnesu... Zaczęłam szukać w internecie i znalazłam wpisy innych, rozczarowanych dziewczyn. Okazało się też, że kolor Magic Wand, jako jedyny z gamy dostępnych kolorów, po prostu nie działa z magnesem. Nie bardzo rozumiem, jak to możliwe, ale inne kolory sprawują się dobrze, ten jeden - nie.

Napisałam mail do Essence z opicem sytuacji i dostałam odpowiedź, że mają nadzieję, że to nie wpłynie na moją opinię o marce. Nie było zainteresowania, przeprosin,  a co dopiero propozycji rekompensaty. Kochana firmo Essence, zgadnij co? Więcej nie kupię Waszych produktów!
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
Aramait 13 września 2012 Aramait napisała:

Nie mialam odwagi siegnac po ten produkt. Widzialam kilka filmikow z pokazem jak uzywac, ale efekt byl rozny, raz lepszy raz gorszy.